No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tronditen Werderi e Milot Rashica, mposhten keq nga Hoffenheimi

Tronditen Werderi e Milot Rashica, mposhten keq nga Hoffenheimi

Milot Rashica me Werder Bremenin, kanë pasur një ditë të tmerrshme pasi janë mposhtur thellë nga Hoffenhemi me rezultat 4:0.

Rashica që ndeshjen e nisi si titullar luajti 69 minuta, në këtë sfidë zhgënjyese e cila duhet harruar sa më parë.

Pas kësaj humbjeje Werderi është në pozitën e 12 me 23 pikë dhe duket se edhe sivjet synim e ka mbijetesën në Bundesliga, pasi gjërat nuk janë duke ecur edhe aq mirë.

Të kujtojmë se për Rashicën kjo ishte ndeshja e dytë me radhë që luan titullar, pasi ka kohë që ka munguar për shkak të disa lëndimeve që e përcollën.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Recent Comments