No menu items!
Ballina KRYESORE Goditja e vitit, Johnson komenton: Ky nokaut ishte gjëja më e mirë...

Goditja e vitit, Johnson komenton: Ky nokaut ishte gjëja më e mirë që kam parë ndonjëherë

Oscar Valdez, është kampioni i ri  i boksit në peshat super të lehta në WBC.

Valdez mundi bashkatdhetarin e tij Miguel Berchelt me ​​nokaut në raundin e dhjetë në këtë meç që u zhvillua në Las Vegas.

Berchelt, që në ring zbriti si kampion nuk arriti ti mbijetojë një goditje duke përfunduar i shtrirë në dysheme pa ndenja, transmeton Demokracia.

“Ky nokaut ishte gjëja më e mirë që kam parë ndonjëherë”, komentoi basketbollisti legjendar amerikan Magic Johnson.

Më poshtë mund të shihni videon ku shihet goditja fatale e Valdez.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments