No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Çka ndodhi pas ndeshjes mes Gattusos dhe Rrahmanit

Çka ndodhi pas ndeshjes mes Gattusos dhe Rrahmanit

Napoli është duke kaluar momente jo të mira në Serie A, kjo për shkak të mungesës së rezultateve.

Skuadra italiane u mposht sot nga Atalanta me rezultat 4:2.

Në humbjen e sotme titullar ishte edhe futbollisti I Kombëtares së Kosovës Amir Rrahmani i cili duhet pranuar se nuk kishte paraqitje edhe aq të mirë.

Pas ndeshjes kamerat kanë kapur një detaj interesant ku e shfaqin Gattuson duke e përplasur dorën e tij në fytyrën e Rrahmanit edhe pse ende nuk dihet nëse kishte shenja nervozizmi në këtë rast apo ishte thjeshtë njëri nga ato reagimet e shpeshta të këtij lloji nga ana e Gattusos të cilat i bënë herë me lojtarët e tij e herë me ndonjë kundërshtar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments