No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milan-Inter, Costacurta zgjedh Lukaku-n para Ibrahimovic-it

Milan-Inter, Costacurta zgjedh Lukaku-n para Ibrahimovic-it

Alessandro Costacurta, ish-lojtari i Milan-it, ka folur për sfidën që do të zhvillohet të dielën mes Zlatan Ibrahimovic dhe Romele Lukaku-t në San Siro.

“Kë preferoj? Në këtë moment, Lukaku është më i vështirë për t’u ndalur,  Ibra është më i aftë në rolin e spondës”, ka thënë ish-mbrojtësi kuqezi për Sky Sport.

“Lukaku mund të krijojë më shumë probleme se Ibrahimovic. Nëse do të fitojë Milan-i, atëherë mund të flitet përsëri për titullin. Do ta kuptojmë në derbi nëse Spezia është harruar”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments