No menu items!
Ballina SHOWBIZZ E dashura e radhës, italiane? Neymar marroset pas kunatës së kolegut futbollist

E dashura e radhës, italiane? Neymar marroset pas kunatës së kolegut futbollist

A do të jetë italiane, e dashura e radhës e Neymarit? Ndoshta. Sipas asaj që lexojmë në numrin e fundit të revistës “Chi”, kampioni i PSG dhe kombëtares braziliane është marrosur pad Chiara Nasti, ndikuese dhe sipërmarrëse e Napolit në internet. “Nuk ka një foto të Nasti, që nuk ka një zemër (emoji) të Neymarit. Ai po bën gjithçka për ta joshur vajzën dhe takuar, por për momentin nuk ia ka dalë.

Megjithatë, Neymar nuk heq dorë”, – shkruan revista e drejtuar nga Alfonso Signorini. Kjo nuk do të ishte hera e parë që një futbollist dashurohet me Chiara. Në të kaluarën sentimentale të Nasti ekziston në të vërtetë një lidhje e shkurtër me gjermanin Niklas Dorsch. Jo vetëm kaq: Motra e Chiara, Angela Nasti, është fejuar për fat të mirë me Kevin Bonifazi. Pra, Neymar po ngacmon kunatën e një kolegu futbollist…


Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments