No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Mirlind Daku zbulon futbollistin të cilin e ka inspirim

Mirlind Daku zbulon futbollistin të cilin e ka inspirim

Mirlind Daku është duke shkëlqyer këtë sezon.

Gjilanasi gjeti formën qysh në start të këtij edicioni duke arritur nivele që ndoshta as ai vetë nuk i kishte imagjinuar më parë, shkruan Olle.

Daku deri më tani ka arritur të realizoj plotë 21 gola në takimet e Superligës.

Ai dhe skuadra e tij Ballkani janë aktualisht në Antalia, aty ku janë gati ta kryejnë fazën përgatitore para fillimit të stinorit pranveror.

Daku përmes rrjetit social instagram ka treguar se cili është inspirimi i tij.

Ai përmes një videoje të postuar në story ka bërë të ditur se futbollisti të cilin ai e ndjek është Zlatan Ibrahimovic.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Barcelona fiton Kupën e Spanjës, turpëron në finale Athletic Bilbaon

Barcelona është fitues e trofeut të Kupës së Spanjës. Kataluanasit të udhëhequr nga Lionel Messi kanë triumfuar bindshëm me rezultat 4:0, për...

Messi dy gola në 4′ minuta

Nuk mund të mungonte ai, Leo Messi! Finalja e Kupës së Mbretit në Spanjë ka dhuruar spektakël nga ekipi i Barcelona-s, që pas një...

GOLI i VITIT! Nga Turqia vjen diçka e jashtëzakonshme, as në ‘Play Station’ ndoshta

Galatasaray ka fituar sot jashtë fushë në Izmir përballë ekipit vendas duke vazhduarkështu garën për titull që për momentin sheh Besiktas në...

Gol fantastik nga Bajrami, Empoli afër rikthimit në Serie A

Futbollisti shqiptar Nedim Bajrami po vazhdon me formën  e mirë te Empoli, duke e drejtuar skuadrën drejt Serie A.

Recent Comments