No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Arbëria transferon futbollistin që ka luajtur tek Borussia Monchengladbach

Arbëria transferon futbollistin që ka luajtur tek Borussia Monchengladbach

Arbëria ka befasuar me transferimin e ri.

“Stuhia e Kuqe” para pak minutash ka prezantuar 19 vjeçarin Andi Seferi.

Seferi është rritur si futbollist në ekipet zingjirë të Borussia Monchengladbach, teksa së fundmi u paraqit për FC Union Schafhausen.

Ai tek skuadra dobrajase është afruar në formë huazimi.

Seferi ka qenë më parë edhe pjesë e Kosovës U-19.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments