No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Fansat bëjnë pyetje dhe Neymar përgjigjet.

O’Ney i ka lënë takim të gjithëve për t’iu përgjigjur disa pyetjeve me formatin “e vërtetë apo gënjeshtër”.

Nga pohimet e tij kanë dalë disa kurozitete edhe në lidhje me futbollin dhe objektivat e tij si lojtar.

Pyetjes mbi dëshirën për të fituar Botërorin 2022 në Katar, sulmuesi i është përgjigjur: “E vërtetë, është ëndrra ime më e madhe”.

Ka patur hapësirë edhe për klubin parisien me disa çështje që kanë lidhje me Mbappe dhe Champions League:

“Mbappe është Gold Boy im”, ka shkruar Neymar, duke publikuar një fotografi me kolegun e repartit. Më pas, në lidhje me Champions-in:

“Nëse mendoj për Champions-in 2021? Nuk e di se sa…”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Recent Comments