No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Valmir Veliu në bisedime me skuadrën e madhe turke

Valmir Veliu në bisedime me skuadrën e madhe turke

Llapi mund të realizojë një nga transferet më të bujshëm në historinë e vetë.

Burime të Indeksonline, bëjnë të ditur që Beshiktashi ka hyrë në negociata me llapjanët për transferimin e Valmir Veliut.

Njëri nga koodinatorët e klubit turk, ka qenë i pranishën në Antali për të përcjellur paraqitjet e 20 vjeçarit në ndeshjet miqësore.

Veliu në dy edicionet e fundit ka qenë një ndër futbollistët më të dalluar te Llapi.

Vlerësim të madh i kishte dhënë edhe trajneri Rafet Prekazi që e kishte inkuadruar në disa ndeshje kualifikuese me Kosovën U21.

Mbetet të shihet në ditët në vijim nëse do të realizohet marrëveshja për transferimin e Veliut te Beshiktashi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Recent Comments