No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Debat "rrugaçësh" Ibra-Lukaku

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë nga përplasja mes tyre.

Zlatan Ibrahimovic e ofendoi Lukakun duke i thënë: “Riktheu në vendin tënd të m*tit, ti gomar i vogël”. Suedezi provokoi shumë nervat e belgut të Interit.https://platform.twitter.com/embed/index.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1354174021030604806&lang=en&origin=https%3A%2F%2Ftelesport.al%2Fdebati-te-qsha-ty-dhe-gruan-tende-lukaku-fyen-ibren-suedezi-flasim-brenda-gomar-i-vogel%2F&theme=light&widgetsVersion=ed20a2b%3A1601588405575&width=550px

Lukaku nuk e duroi dhe iu kthue: “Bir k**ve! Të q**sha ty dhe gruan tënde”. Ibra e përballoi më mirë situatën dhe iu kthye: “Hajde flasim brenda, hajde flasim brenda në tunel”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nuk ka fitues në derbi, super Benzema mban Realin në garë për titull

Nuk ka fitues në derbin e Madridit. Atletico-Real përfundoi në barazim 1-1. Luis Suarez kaloi vendasit në avantazh pas çerek ore lojë, teksa Karim...

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Recent Comments