No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR FC A&N transferon mesfushorin me përvojë të madhe në futbollin kosovar

FC A&N transferon mesfushorin me përvojë të madhe në futbollin kosovar

Klubi Futbollistik A&N nga Prizreni ka bërë goditjen e radhës në këtë afat kalimtar duke transferuar futbollistin e njohur kosovar.

Skuadra prizrenase ka arritur marrëveshje me mesfushorin nga Gjakova, Albutrint Morina.

Morina deri më tani është paraqitur për skuadrat e njohura kosovare si Vëllaznimi nga Gjakova, Feronikeli, Llapi dhe se fundmi ishte pjesë e Drenicës.

Më poshtë e keni zyrtarizimin e klubit:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments