No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Presidenti i FFK-së: Shpresoj që së shpejti të kthehen tifozët, janë hijeshia...

Presidenti i FFK-së: Shpresoj që së shpejti të kthehen tifozët, janë hijeshia e kampionatit

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar FC Prishtina për suksesin e arrirur sot në ndeshjen e Superkupës, por njëherësh ka përgëzuar edhe futbollistët e Dritës për lojën e shfaqur. Numri 1 i futbollit kosovar e ka vlerësuar të suksesshëm organizimin e kësaj ndeshjeje në Antali, teksa e ka cilësuar si uverturë të mirë lojën e sotme për stinorin pranveror, i cili do të nisë më 10 shkurt me ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës. Ademi ka shprehur shpresën që së shpejti do të krijohen kushtet për rikthimin e tifozëve në stadiume, pasi siq ka thënë ata ia shtojnë hijeshin kampionatit. 

Postimi i plotë i Ademit

 

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments