No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E pabesueshme! Ronaldo refuzoi 6 milionë euro në vit për të reklamuar...

E pabesueshme! Ronaldo refuzoi 6 milionë euro në vit për të reklamuar këtë vend, pastaj edhe Messi

“Cristiano Ronaldo ka refuzuar 6 milionë në vit për t’u bërë imazhi i një fushate që synon promovimin e turizmit në Arabinë Saudite”. Kjo është ajo që raporton “Telegraph”, e cila shpjegon se si frika për të patur një ndikim negativ në imazhin e tij ishte në bazë të refuzimit të kampionit të Juventusit, sepse kjo mundësi dilte jashtë etikës së përcaktuar nga pesë herë fituesi i “Topit të Artë”, në këtë drejtim. Sipas tabloidit britanik, pas “jo” së portugezit, vendi i Gjirit Persik do të refuzohej nga një tjetër yll, Lionel Messi, i kontaktuar menjëherë më pas, me një ofertë të ngjashme.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Koronavirusi “ngujon” Interin, Conte anulon konferencën për shtyp

Pas pesë rasteve të pozitivitetit me Coronavirus tek Interi, që përfshinin Marotta, Ausilio, Antonello, avokati Capellini dhe një anëtar të stafit, trajneri Antonio Conte...

LeBron i kundërpërgjigjet ashpër suedezit të Milanit, “hap zjarr” ndaj Ibrës

LeBron James ka kundërshtuar pretendimin e Zlatan Ibrahimovic se sportistë si ai duhet ta mbajnë larg politikën. Sulmuesi i Milanit e thumboi ikonën e...

Recent Comments