No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Boshnjaku me dedikim të veçantë pas fitimit të Superkupës

Boshnjaku me dedikim të veçantë pas fitimit të Superkupës

Futbollisti Lorik Boshnjaku ngriti lartë trofeun e Superkupës si kapiten i kësaj skuadre, ndërkohë që pas ndeshjes pati një dedikim të veçantë për këtë trofe.

“Kam fituar edhe më parë trofe me Prishtinën, mirëpo ky si kapiten është më i veçantë, ndaj edhe këtë trofe dëshiroj të ja dedikoj “Plisave” të cilët në mbështesin gjithmonë edhe pse tani ndodhen jashtë stadiumeve për shkak të pandemisë”, deklaroi Boshnjaku.

Gjatë qëndrimit disa ditor në Turqi, skuadra e Prishtinës do t’i zhvillojë edhe disa duele kontrollues ndaj kundërshtarëve nga Rusia dhe Ukraina.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments