No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Një portier francez në prova te Ballkani

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror.

Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe po kërkon dikë tjetër për të mbrojtur portën e “Xhebrailave”.

Para disa ditësh tek klubi në formulë të huazimit erdhi portieri i ri nga Shkëndija, Bekim Redjepi.

Por, Redjepi nuk bindi dhe u kthye prapë në Tetovë.

Tani siç duket suharekasit kanë afruar një portier tjetër në provë, dhe e kanë marrë me vete në Antalya.

“Olle” ka kontaktuar me drejtuesit e skuadrës nga Suhareka, por ata kanë hezituar të tregojnë se kush është “gardiani i ri” që po merrë pjesë në stërvitjet e skuadrës.

Gjithçka që ka arritur të mësoj Gazeta Olle deri më tani është se portieri i ri i skuadrës vjen nga jashtë Kosovës dhe aktualisht është në prova tek Ballkani.

Informacioni do të përditësohet po sa të kemi diçka të re për t’iu treguar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Recent Comments