No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë me zhvillimet në klub për sa i përket pronësisë (Suning që dëshiron të shesë disa aksione), klubi zikaltër do të ndërrojë edhe emër.

Sipas La Gazzetta dello Sport, Interi nuk do të njihet me emrin e gjatë “F.C. Internazionale Milano”, por vetëm si “Inter Milano”.

I M, dy shkronjat ikonike do të jenë edhe në qëndër të logos së re. Një inovacion total për të cilin Interi po punon prej muajsh. Ndryshime këto që do të realizohen për të mirën e klubit dhe pritet ti sjellin të ardhura shtesë Interit falë edhe sponsorëve të rinj.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Milani fiton në Verona pa 5 titullarë, Parma ndal Fioren!

Milani ia del në Verona, duke u rikthyer te fitorja në Serie A edhe pse i mungonte gjysma e skuadrës. Pa emra me peshë...

Trepça në top formë, e mposht edhe Bashkimin

Trepça ka shënuar fitore ndaj Bashkimit me shifrat 88:72 (26:13, 17:29, 23:14, 22:16), në kuadër të javës së 22-të në FIVE STAR Superligën e...

Nuk ka fitues në derbi, super Benzema mban Realin në garë për titull

Nuk ka fitues në derbin e Madridit. Atletico-Real përfundoi në barazim 1-1. Luis Suarez kaloi vendasit në avantazh pas çerek ore lojë, teksa Karim...

Recent Comments