No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri.

Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin nga Partizani, tashmë dardanët kanë konkretizuar një tjetër lëvizje.

Nën urdhrat e trajnerit Bledar Devolli është vënë mbrojtësi i majtë, Klevis Shaqe, i cili pjesën e parë të këtij sezoni ishte titullar te Turbina në Kategorinë e Parë.

Vetë klubi nga Cërriku ka bërë me dije arritjen e marrëveshjes për Shaqen, i cili është formuar si lojtar te Skënderbeu dhe më pas ka qenë pjesë e Tomorit, Pogradecit dhe Besës së Kavajës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Recent Comments