No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Del Piero mahnitet nga ylli i Interit: Ai të masakron edhe në...

Del Piero mahnitet nga ylli i Interit: Ai të masakron edhe në minutën e 95′!

Nga studiot e Sky Sport, Alessandro Del Piero përgëzon Interin për blerjen e Achraf Hakimi duke pasur parasysh performancën e tij me Juventusin dhe sidomos në ndeshjet e tjera, pasi deri tani ka arritur të shënojë 6 gola dhe dhurojë 6 asist:

“Duhet të them se Interi me Hakimin ka marrë një lojtar mbresëlënës. Ky djalë bën përshtypje se si shtyn, të masakron edhe në minutën e 95-të, urime për të dhe klubin”.

“Mendoj se Juventusi e humbi ndeshjen pikërisht në krahun e majtë të mbrojtjes dhe i djathti për Interin, pasi Frabotta dhe Ramsey lanë të gjithë korsinë që Hakimi dhe Barella të bënin çfarë të donin”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Recent Comments