No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Barça deklason Prishtinën në pjesën e parë

Barça deklason Prishtinën në pjesën e parë

Barcelona e ka fituar me rezultat 5-1  pjesën e parë kundër Prishtinës në futsall. Minutat e parë Prishtina arriti që të mbrohet shumë mirë por mandej ishin Barcelona që shënoi 5 gola. Megjithatë, Dervishaj arriti që të shënojë një gol për Prishtinën

Barcelona është duke fituar me rezultat 5-1 kundër Prishtinës.

Deri në minutën e 8 Prishtina arriti që ta ruajë portën e paprekur por mandej ishte Barcelona që shënoi dy gola.

Fillimisht shënoi Dyego në minutën e 12 kurse në minutën e 13 shënoi edhe Esquerdinho.

Barcelona do të vazhdonte që të shënonte Shiraishi shënoi në minutën e 15-të kurse 2 minuta më vonë shënoi edhe Joselito.

Por në minutën e 17 do të shënonte edhe Prishtina me anë të Dervishajt.

Në minutën e 18 për Barcelonën shënoi edhe Rodrigues.

Tashmë ka përfunduar pjesa e parë dhe Prishtina do të luajë edhe 20 minuta të tjerë kundër kampionit të Europës në futsall, Barcelonës. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Milani fiton në Verona pa 5 titullarë, Parma ndal Fioren!

Milani ia del në Verona, duke u rikthyer te fitorja në Serie A edhe pse i mungonte gjysma e skuadrës. Pa emra me peshë...

Trepça në top formë, e mposht edhe Bashkimin

Trepça ka shënuar fitore ndaj Bashkimit me shifrat 88:72 (26:13, 17:29, 23:14, 22:16), në kuadër të javës së 22-të në FIVE STAR Superligën e...

Nuk ka fitues në derbi, super Benzema mban Realin në garë për titull

Nuk ka fitues në derbin e Madridit. Atletico-Real përfundoi në barazim 1-1. Luis Suarez kaloi vendasit në avantazh pas çerek ore lojë, teksa Karim...

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Recent Comments