No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Krerët e FFK-së për ngushëllime në familjen Hadërgjonaj

Krerët e FFK-së për ngushëllime në familjen Hadërgjonaj

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Florent Hadërgjonaj katër ditë më parë humbi gjyshin e tij, Musa Hadërgjonaj, i cili ishte përkrahës i madh i futbollistit. Kjo ishte arsye që sot një delegacion i Federatës të Futbollit të Kosovës, i prirë nga presidenti Agim Ademi ishin në vizitë në familjen e futbollistit të Kombëtares të Kosovës, për t’i shprehur ngushëllime. Me këtë rast, presidenti Ademi shprehu mbështetjen e tij dhe të komunitetit të futbollit për futbollistin e Kombëtares në këto ditë pikëllimi në familjen e tij, duke e inkurajuar që dhimbjen për gjyshin ta kthejë në forcë dhe gjithmonë të ndjehet krenar për atë çfarë ka bërë për familjen dhe vendin e tij të origjinës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Del Piero mahnitet nga ylli i Interit: Ai të masakron edhe në minutën e 95′!

Nga studiot e Sky Sport, Alessandro Del Piero përgëzon Interin për blerjen e Achraf Hakimi duke pasur parasysh performancën e tij me Juventusin dhe...

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...

Recent Comments