No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Amir Rrahmani ndër më të mirët në fushë, ja me çfarë note...

Amir Rrahmani ndër më të mirët në fushë, ja me çfarë note u vlerësua sot

Amir Rrahmani ka shkëlqyer në fitoren e sotme të Napolit.

Skuadra e Genaro Gattusos triumfoi në Kupën e Italisë ndaj Empolit me rezultat 3-2.

Rol të rëndësishëm në këtë duel pati edhe mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani.

Rrahmani kontribuoi në njërin prej golave të skuadrës duke marrë pjesë në aksion teksa pati edhe 3 spastrime, 1 ndërhyrje dhe 100% duele ajrore të fituara.

Ai nga SofaScore u vlerësua me notën 7.2 duke qenë në mesin e më të mirëve tek skuadra e tij.

Me të njejtën notë u vlerësua edhe shqiptari tjetër që realizoi dy gola për Empolin, Nedim Bajrami.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidenti i La Liga “shuplakë” Perezit: U tregove injorant

Kjo goditje vjen për kreun e Realit të Madridit pasi ka marrë fund ideja e krijimit të kompeticionit të ri.

Werder Bremen – Mainz, Rashica startues – formacionet zyrtare

Werder Bremeni do të jetë nikoqir i Mainzit në takimin e vlefshëm për xhiron e 30-të kampionale në Bundesliga.

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Recent Comments