No menu items!
Ballina KRYESORE Rugji braktis Ballkanin

Rugji braktis Ballkanin

Armend Rugji edhe zyrtarisht i ka dhënë fund bashkëpunimit me skuadrën e Ballkanit.
Portieri me përvojë të madhe në Superligën e Kosovës e ka konfirmuar lajmin përmes një njoftimi në profilin e tij në ‘Facebook’.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e Rugjit:

Dua të falenderoj prej zermës shumë XHEBRAILAT edhe qytetaret e SUHAREKES per perkrahjen qe mkan dhan per 4 vite sa kam qen pjes e klubi

Ballkanin e Suhareks…

Faliminderi Arsim Kabishi Edhe Bali Kabashi Shume🙋‍♂️🙏

Faliminderit Suharek shume

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Recent Comments