No menu items!
Ballina KRYESORE Pogba kalon te gjigantët e Evropës

Pogba kalon te gjigantët e Evropës

Paul Pogba do të largohet nga ekipi i Manchester United dhe diçka e tillë nuk është më sekret. Mesfushori francez nuk është i lumtur te skuadra e “Djajve të kuq” dhe nuk po luan si titullar.

Pogba dëshironte të largohej drejt Real Madridit, por nuk mori asnjë ofertë nga spanjollët. Juventusi nga krahu tjetër synon që ta rikthejë në ekip, por nuk është në gjendje të bëjë “çmendurira” ekonomike.

Trajneri Mauricio Pochettino  është futur në garë per të rrëmbyer lojtarin. Tekniku i ri synon një mesfushor për të forcuar ekipin e tij, pikërish në repartin që ka më shumë nevojë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Del Piero mahnitet nga ylli i Interit: Ai të masakron edhe në minutën e 95′!

Nga studiot e Sky Sport, Alessandro Del Piero përgëzon Interin për blerjen e Achraf Hakimi duke pasur parasysh performancën e tij me Juventusin dhe...

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...

Recent Comments