No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Shevchenko merr ofertë për ta drejtuar klubin e madh të Premier League

Shevchenko merr ofertë për ta drejtuar klubin e madh të Premier League

Andriy Shevchenko është duke u shqyrtuar mundësinë e marrjes së drejtimit të Chelsea, sipas “Le 10 Sport”. Blutë e Londrës po rreshtojnë kandidatët e mundshëm për të zëvendësuar Frank Lampard, i cili është nën presion të fortë, pas një periudhe makthi Krishtlindjesh për të tijtë. Ish-sulmuesi i Chelsea, Shevchenko, i cili aktualisht është në krye të ekipit kombëtar të Ukrainës, është në mesin e disa trajnerëve që po konsiderohen për këtë pozicion, duke parë se rezultatet janë negative me Lampard, pavarësisht se shpenzimet e merkatos së verës nga presidenti Abramovich ishin më të mëdhajat, afro 250 milionë euro përforcime.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pas Ilir Berishës, Vitia prezanton një tjetër mbrojtës

Pas përforcimit bombastik në ditën e djeshme me ish-futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Ilir Berisha, skuadra e Vitisë sot ka zyrtarizuar një...

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Recent Comments