No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR ZYRTARE: Malisheva prezanton trajnerin Arsim Thaçi

ZYRTARE: Malisheva prezanton trajnerin Arsim Thaçi

Arsim Thaçi dhe Malisheva edhe zyrtarisht kanë nisur bashkëpunimin.

Trajneri prishtinas ka marrë drejtimin e klubit të Ligës së Parë, por që synon Superligën. Ai zëvendësoi Senad Alirifën.

Thaçi më parë ka drejtuar edhe Prishtinën, 2 Korrikun, Flamurtarin, Trepçën ’89.

Njoftimi i plotë i Malishevës

Fc Malisheva njofton se trajner i ri i skuadrës, do të jetë Arsim Thaqi, pasiqe sot palët kanë arritur marreveshje.

Prezantimi i trajnerit Malishevas, u bë sot në prezencen e Presidentit të klubit z.Driton Morina si dhe presidentit Themelues Afrim Bytyqi në ambientet e stadiumit te qytetit.

Arsim Thaqi ka udhëhequr klube me tradite si Fc Prishtina, Trepça 89, Keku, Flamurtari si dhe 2 Korrikun nga Prishtina.

Klubi i uron mirseardhje trajnerit Thaqi dhe suksese me ekipin tonë!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments