No menu items!
Ballina KRYESORE Neymar i çmendur pas Counter Strike, shpenzon 40 mijë euro për…

Neymar i çmendur pas Counter Strike, shpenzon 40 mijë euro për…

Neymar dhe pasioni i i tij për video-lojërat kthehet në qendër të vëmendjes.

Një Youtuber i njohur ka analizuar shpenzimet marramendëse të bëra nga brazilianit për lojën e njohur Counter Strike.

Sipas llogaritjeve të TDM_Heyzeus, O’Ney ka shpenzuar plot 40 mijë euro për të personalizuar armët që përdor në lojë.

Pushkë, pistoleta dhe shumë të tjera, të personalizuara sipas pëlqimit të yllit brazilian që, me sa duket, nuk është kursyer për atë që është padyshim një nga pasionet e tij jashtë fushës së lojës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pas Ilir Berishës, Vitia prezanton një tjetër mbrojtës

Pas përforcimit bombastik në ditën e djeshme me ish-futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Ilir Berisha, skuadra e Vitisë sot ka zyrtarizuar një...

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Recent Comments