No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Mamaja e ylli të Serisë A: Kemi frikë se duan t’i shkatërrojnë...

Mamaja e ylli të Serisë A: Kemi frikë se duan t’i shkatërrojnë karrierën

Ka zbuluar se do të bëhet baba pas fundit të një historie dashurie.

Nicolo Zaniolo nuk po kalon një situatë të lehtë në aspektin personal. Mesfushori i Roma-s duhet të menaxhojë një situatë të komplikuar pas fundit të marrëdhënies me të fejuarën Sara.

Mamaja e lojtarit, Francesca Costa, ka shprehur mendimin e saj për Radio Radio:

“Nuk është e vërtetë se Sara është përzënë nga shtëpia, është larguar pasi është ndarë me Nicolo sepse shtëpia ishte e djalit tim”.

“Nicolo do të kujdeset për fëmijën, por nuk e do më vajzën. Kur na ka telefonuar për të na e thënë, ishte i dëshpëruar, qante, thoshte se kishte nevojë për ne. Kemi shkuar menjëherë nga La Spezia në Romë”.

Për sa i takon lidhjes aktuale të djalit të saj:

“Nuk jemi dakord me lidhjen me një grua pak më të vogël se unë. Po kërkojmë ta bëjmë të arsyetojë. Kemi frikë se dikush do t’i shktaërrojë karrierën dhe provojmë ta ndjekim 24 orë në ditë. Nuk është një djalë i lehtë për t’u kontrolluar”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pas Ilir Berishës, Vitia prezanton një tjetër mbrojtës

Pas përforcimit bombastik në ditën e djeshme me ish-futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Ilir Berisha, skuadra e Vitisë sot ka zyrtarizuar një...

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Recent Comments