No menu items!
Ballina KRYESORE Conte shpërthen kundër yllit të skuadrës: Nuk e ka vendin të sigurt!

Conte shpërthen kundër yllit të skuadrës: Nuk e ka vendin të sigurt!

Trajneri i Inter-it, Antonio Conte, ka komentuar fitoren 6-2 të marrë kundër Corotone-s dhe nuk i ka kursyer kritikat kundër Vidal.

“Mund të përmirësohet shumë. Sigurisht duhet të punojë sepse këtu askush nuk e ka vendin të sigurt. Duhe të të tregojë se e meriton vendin, duhet të bëjë më mirë nga sa po bën”, ka thënë Conte për Sky Sport.

“Po flas për atë që kemi parë deri më sot, shumë ulje dhe ngritje dhe ne si Inter nuk mund t’i lejojmë këto ulje dhe ngritje nga ana e tij. Ai e di, duhet të kthehet të stërvitet si duhet”.

“I japim kohë për t’u përshtatur dhe  ndërkohë jemi të lumtur që është kthyer Sensi”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments