No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Në Francë të bindur, Donnarumma do të transferohet te PSG

Në Francë të bindur, Donnarumma do të transferohet te PSG

Rinovimi i kontratës së portierit Gigi Donnarumma me Milanin po vonon, ndaj në Francë janë të bindur se 21-vjeçari mund të transferohet te PSG-ja verën e ardhshme.

Sipas PSG-së, Donnarumma është portieri i duhur i këtij klubi, njeriu i duhur për të marrë trashëgiminë e Keylor Navas. Kontrata aktuale e portierit italian me kuqezinjtë skadon në fund të këtij sezoni.

Edhe pse Milani i ka bërë një ofertë të mirë (10 milionë euro në sezon), duket se parisienët janë gati të bëjnë një ofertë edhe më të mirë. Kjo mund të bindë Donnarumma të lërë Serinë A.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments