No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Urimi i presidentit të FFK-së për vitin 2021 (Video)

Urimi i presidentit të FFK-së për vitin 2021 (Video)

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi nëpërmjet një video mesazhi ka uruar të gjithë komunitetin e futbollit dhe qytetarët e Kosovës për Vitin e Ri, duke uruar që viti 2021 të jetë pa pandemi dhe me shëndet të mirë për të gjithë, derisa ka premtuar se FFK do të vazhdojë të punojë për të mirën e futbollit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments