No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Papu Gomez apo trajneri Gasperini, presidenti i Atalantës i vë vulën

Papu Gomez apo trajneri Gasperini, presidenti i Atalantës i vë vulën

Antonio Percassi është rikthyer të flasë rreth Papu Gomez. Kapiteni i Atalantës kreu një sherr të madh me trajnerin Gian Piero Gasperini ditë më parë dhe ka përfunduar në merkato.

32-vjeçari argjentinas është afër transferimit tek Interi në janar, teksa presidenti i Atalantës i ka dhënë fund njëherë e mirë kësaj çështje.

Kemi folur mjaftueshëm për këtë temë, është një argument i mbyllur për mua. Pikë! Zgjedh Gasperinin gjithë jetën. Kemi një organizim të shkëlqyer.

Struktura e klubit tonë është solide, ka merita edhe Luca, djali im, Atalanta po siguron rezultate të pabesueshme”, deklaron presidenti i klubit italian.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments