No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Arbëria siguron përforcimin e tretë për afatin e janarit

Arbëria siguron përforcimin e tretë për afatin e janarit

Arbëria e Dobrajës nuk ka të ndalur, derisa gjatë pasditës së sotme kanë zyrtarizuar edhe përforcimin e tretë për afatin kalimtar të janarit.

Klubi lipjanas ka siguruar shërbimet e futbollistit nga Mali i Zi, Aldin Adzoviq.

26-vjeçari luan si mesfushor, derisa më parë ka luajtur në kampionatin malazez.

Ai e njeh mjaft mirë edhe kampionatin kosovar, pasi kishte qenë pjesë e klubit të Ballkanit.

“Kryesia e klubit i dëshiron mirëseardhje, shëndet dhe suksese”, thuhet në njoftimin e Arbërisë.

Imazhi mund të përmbajë: 3 njerëz, njerëz që qëndrojnë, text that says 'Restaurant MARIGONA- DOBRAJE Restaurant MARIGONA- TRAJE Restauran MARIGON DOBRAJE urant GONA- NA- DOBRAJE SHAFP Restaur MARIG ARBERIA 77 OBRAJE ! BESION'

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Munishi flet për aventurën e tij te Gjilani

Trajneri i mirënjohur dhe karizmatik në futbollin e Kosovës, Ismet Munishi e ka nisur një aventurë të re te skuadra e Gjilanit. Në një periudhë...

Vjen oferta e parë për Cristiano Ronaldon, 17 milionë euro në sezon

E ardhmja e shumë lojtarëve të Juventus është në dyshim. Cristiano Ronaldo, Dybala dhe Morata, për arsye të ndryshme, janë në diskutim. Veçanërisht portugezi, për të...

Messi bën tifozët e Barçës të ëndërrojnë

Numri 10 argjentinas, kapiten dhe protagonist i finales së Kupës së Mbretit të fituar nga katalanasit kundër Atheltic Bilbao-s, Lionel Messi ka folur në...

Dy ndeshje të zjarrta na presin sot në Superligë

Java e 29-të në Superligën e Kosovës përmbyllet sot me dy ndeshje shumë interesante që janë në program për tu zhvilluar. Dy pretendentët për titullin...

Recent Comments