No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani e dëshiron Zahan në janar

Milani e dëshiron Zahan në janar

Lideri i Serie A, Milani, e dëshiron yllin e Crystal Palacet, Wilfried Zaha, që t’i japë shtytje për të fituar titullin e parë në Itali që nga sezoni 2010/11, raporton “The Sun”.

28-vjeçari ka shënuar tetë gola dhe ka asistuar dy herë në Premier League këtë sezon. Milani shpreson që ta transferojë në janar për t’iu afruar titullit të shumëpritur.

Zaha është lidhur vazhdimisht me një largim nga Selhurst Park, qe më shumë se 18 muaj që kur Arsenali nisi të kërkonte shërbimet e tij.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Barcelona fiton Kupën e Spanjës, turpëron në finale Athletic Bilbaon

Barcelona është fitues e trofeut të Kupës së Spanjës. Kataluanasit të udhëhequr nga Lionel Messi kanë triumfuar bindshëm me rezultat 4:0, për...

Messi dy gola në 4′ minuta

Nuk mund të mungonte ai, Leo Messi! Finalja e Kupës së Mbretit në Spanjë ka dhuruar spektakël nga ekipi i Barcelona-s, që pas një...

GOLI i VITIT! Nga Turqia vjen diçka e jashtëzakonshme, as në ‘Play Station’ ndoshta

Galatasaray ka fituar sot jashtë fushë në Izmir përballë ekipit vendas duke vazhduarkështu garën për titull që për momentin sheh Besiktas në...

Gol fantastik nga Bajrami, Empoli afër rikthimit në Serie A

Futbollisti shqiptar Nedim Bajrami po vazhdon me formën  e mirë te Empoli, duke e drejtuar skuadrën drejt Serie A.

Recent Comments