No menu items!
Ballina KRYESORE Nagelsmann: Do doja të punoja me Cristiano Ronaldon

Nagelsmann: Do doja të punoja me Cristiano Ronaldon

Julian Nagelsmann është një nga trajnerët më të mirë në Europë. Edhe pse në moshë shumë të re, 33-vjeçari gjerman po bën shumë mirë me Leipzig, në Bundesligë dhe Champions League.

Interesimi i klubeve të mëdha nuk mungon, por Nagelsmann ka një ëndërr dhe e zbulon atë në prononcimin e dhënë për Bild. “Do të ishte shumë interesante të punoja me Cristiano Ronaldon.

Sami Khedira më ka thënë se qasja e tij profesionale në punë është mbresëlënëse. Ai duhet të jetë një bishë në stërvitje. Shkon i pari dhe është i fundit që largohet nga qendra sportive.

Cristiano është edhe një person shumë miqësor. Ky është një kombinim i jashtëzakonshëm për një profesionist“, deklaron trajneri i talentuar gjerman.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments