No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Munishi: Askush s'mund ta blejë fjalën dhe as heshtjen time!

Munishi: Askush s’mund ta blejë fjalën dhe as heshtjen time!

Munishi do të jetë fans i FC Ballkani deri në fund të sezonit.

Gjatë ditës së sotme, u raportua se Ballkani dhe Ismet Munishi kishin arritur marrëveshje për “heshtjen” e këtij të fundit pas shkarkimit nga pozita e trajnerit.

Megjithatë, vetë Munishi në një postim në rrjetin social “Facebook” e ka mohuar një gjë të tillë, derisa ka deklaruar se deri në fund të edicionit, do të jetë tifoz i Ballkanit.

Postimi i Ismet Munishit:

Unë jam Ismet Munishi. As fjalën time as heshtjen nuk mundë  të blej askush.( siq pretendohet nga gazetaret dhe portalet e ndryshme , të  cilët kurr nuk do ta kuptojnë pse jam ndarë me Fc Ballkanin , në te vertete).
Deri në fund te edicionit do të jem tifoz me Fc Ballkanin me Arsim Kabashin me Xhebrailat dhe futbollistët fantastik që punova me shume djerse me ta.
Çdo tendence që flasin dhe shkruajnë ndryshe nga gazetarët , portalet dhe mjetet e informinit i cilsoj  si : manipulim , devijim , sulmë  , tejet tendencioz kundër meje dhe klubit tim dhe Presidentit tim.
Po them edhe një herë se deri ne fund të edicionit do të jem Analistë ne cilin  Tv  nuk di sepse do të shohim projektet dhe do ti analizojmë ofertat.
Do ta jap kontributin ndryshe… Kampion është ai që nuk dorzohet kurr!
“. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Flamurtari triumfon ndaj Dardanës!

Kanë përfunduar pesë ndeshjet e para të xhiros së 23-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, me ç’rast janë shënuar...

Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Llapi ka marrë një fitore të madhe ndaj Gjilanit sot në udhëtim, duke e mposhtur me rezultat 2:0, për ta bërë vazhdimin...

Batatina “thumbon” Gjilanin: “Ndërresat vija vija, kur dojmë vijmë ju mujm te shpija”

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur tejet i lumtur me fitoren e sotme të skuadrës së tij ndaj Gjilanit. Madje, ai...

Llapi e befason Gjilanin, Edon Sadriu ndëshkon ish-skuadrën me dy gola

Llapi ka arritur të ndal serinë prej katër ndeshjeve pa humbje të Gjilanit. Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir...

Recent Comments