No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Shkodran Mustafi në bisedime me Barcelonën

Shkodran Mustafi në bisedime me Barcelonën

Menaxheri i Shkodran Mustafit, Emre Ozturk sapo ka konfirmuar se është duke u takuar me drejtuesit e Barcelonës, për një transferim të mundshëm të futbollistit shqiptar.

Mustafit i skadon kontrata me Arsenalin në fund të këtij sezoni, e ku ka bërë vetëm dy paraqitje për anglezët këtë sezon.

Kurse, menaxheri i tij ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet se është duke u përgatitur për takim me drejtuesit e Barcelonës, e po ashtu e ka konfirmuar për ‘SPOX’ se do të takohet me katalunasit në lidhje me transferimin e mundshëm të Mustafit.

Shkodran Mustafi mund të largohet nga Arsenali, në afatin e janarit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Del Piero mahnitet nga ylli i Interit: Ai të masakron edhe në minutën e 95′!

Nga studiot e Sky Sport, Alessandro Del Piero përgëzon Interin për blerjen e Achraf Hakimi duke pasur parasysh performancën e tij me Juventusin dhe...

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...

Recent Comments