No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Llapi vazhdon me prurje të reja

Llapi vazhdon me prurje të reja

Klubi Futbollistik “Llapi” ka vazhduar me përforcime dhe kësisoj duken shumë aktiv në këtë afat kalimtar i cili zyrtarisht fillon në janar të vitit 2021.

Pas Rilind Gërbeshit e Almedin kliniku, Llapi sot ka angazhuar edhe talentin Ilir Krasniqi i cili në stinorin e kaluar ishte pjesë e Fushë Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet skuadra llapjane përmes faqes zyrtare:

“Mesfushori defensivë, 20 vjeçar që së fundmi ishte pjesë e FC KEK-ut dhe më parë KF Fushë Kosovës, Ilir Krasniqi nga sot është pjesë e KF Llapit, me kontratë të nënshkruar për periudhën 2020-2025”, ka shkruar Llapi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments