No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ismet Munishi e konfirmon ndarjen me Ballkanin

Ismet Munishi e konfirmon ndarjen me Ballkanin

Ismet Munishi edhe zyrtarisht nuk është më trajner i FC Ballkanit. Lajmin e ka konfirmuar vet Munishi i cili shkurtimisht ka thënë: “Jo, unë nuk jam më trajner i FC Ballkanit, detajet të tjera nuk mund të jap dhe për këtë mund të flisni me Presidentin e klubit.”

Kujtojmë se Ballkani ka kohëve të fundit ka kaluar nëpër një seri negative të rezultateve duke pësuar humbje nga Drita, Prishtina dhe Gjilani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments