No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Betim Fazliji zgjedhet në formacionin e javës në Zvicër

Betim Fazliji zgjedhet në formacionin e javës në Zvicër

Betim Fazliji të shtunën regjistroi njërën ndër paraqitjet më të mira në karrierë.

Mbrojtësi kosovar me St. Gallenin luajti 90 minuta kundër Baselit në barazimin 0-0.Fazliji është zgjedhur në formacionin më të mirë të javës në Zvicër nga ‘SofaScore’.

21 vjeçari javën e kaluar zyrtarisht fitoi të drejtën për të përfaqësuar Kosovën, pasi e kompletoi dokumentacionin në FIFA.

Fazliji debutoi në nëntor me Kosovën në ndeshjen miqësore kundër Shqipërisë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Del Piero mahnitet nga ylli i Interit: Ai të masakron edhe në minutën e 95′!

Nga studiot e Sky Sport, Alessandro Del Piero përgëzon Interin për blerjen e Achraf Hakimi duke pasur parasysh performancën e tij me Juventusin dhe...

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...

Recent Comments