No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Gjilani gjunjëzoi Ballkanin në Suharekë

Gjilani gjunjëzoi Ballkanin në Suharekë

Ballkani ka pësuar humbjen e tretë në pesë ndeshjet e fundit në Superligë.

Pas Dritës dhe Prishtinës sot e ka mposhtur klubin nga Suhareka edhe Gjilani.

Klubi i Bylbyl Sokolit shënoi fitore të thellë prej 4 me 0 në udhëtim.

Paraqitje të jashtëzakonshme për Gjilanin pati mesfushori Ardit Hila, i cili shënoi tre gola.

Kurse një gol e shënoi Darko Nikaq.

Me këtë humbje Ballkani mbetet në kuotën e 38 pikëve dhe mban vendin e dytë. Derisa Gjilani në vendin e katërt ka 29 pikë.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëmSokoli: Nuk e prisja një rezultat të tillë

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Ish-futbollisti shqiptar ndërron jetë nga Covid-19

Covid-19 i ka marrë jetën ditën e sotme, ish-futbollistit të shquar të Turbinës, Ndriçim Beshiri, zemra e të cilit pushoi të rrahuri...

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Recent Comments