No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Reali kundër Atalantës, Zidane: Sa shumë ka ndryshuar futbolli!

Reali kundër Atalantës, Zidane: Sa shumë ka ndryshuar futbolli!

Real Madridi do të luajë kundër Atalantës në fazën me eliminim direkt në Champions League. Goglat vendosën ekipin madrilen kundër italianëve, ndërsa trajneri francez ka theksuar se bergamezët janë shumë të fortë.

“Do të përballemi me një skuadër italiane dhe kemi shumë respekt për Atalantën. E dimë se çfarë ekipit janë, por ka kohë për të menduar për këto dy ndeshje të rëndësishme. Për momentin po mendojmë për takimin e nesërm kundër Athletic Bilbao.

“Nuk ka më ekipe të dobëta sot, ka ndryshuar situata me 15 apo 20 vite më parë. Reali futet në fushë për të fituar çdo ndeshje, por në kohët e sotme është tmerrësisht e vështirë t’ia dalësh gjithmonë“,- tha Zizu.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments