No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Munishi me reagim +18 kundër analistave!

Munishi me reagim +18 kundër analistave!

Ismet Munishi nuk ka mundur të përmbahet gjatë mbrëmjes së sotme.

Derisa analistët e shumtë në studiot televizive po flasin rreth takimit Prishtina – Ballkani dhe të bëmave të trajnerit sot, ai ka vendosur që t’i hedhë benzinit zjarr me disa statuse në facebook.

Shefi i shtabit teknik të Ballkanit fillimisht lavdëroi homologun, Klodian Duro se ka b*le duke thënë:

“Kosoves me vite i kan munguar trenera si ti qe kan bole .Tash jemi dy .Respekte miku ime .Une dhe ti jemi mesu mi arrit gjanat vet prandaj jemi keshtu te hapur dhe te drejtperdtejt” 

Teksa pastaj ka vazhduar me një postim akoma më të rëndë.

“Unë jam baba për juve, mi rofshi bolet analista, stratega dhe të gjithë komplet” – shkroi Munishi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Flamurtari triumfon ndaj Dardanës!

Kanë përfunduar pesë ndeshjet e para të xhiros së 23-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, me ç’rast janë shënuar...

Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Llapi ka marrë një fitore të madhe ndaj Gjilanit sot në udhëtim, duke e mposhtur me rezultat 2:0, për ta bërë vazhdimin...

Batatina “thumbon” Gjilanin: “Ndërresat vija vija, kur dojmë vijmë ju mujm te shpija”

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur tejet i lumtur me fitoren e sotme të skuadrës së tij ndaj Gjilanit. Madje, ai...

Llapi e befason Gjilanin, Edon Sadriu ndëshkon ish-skuadrën me dy gola

Llapi ka arritur të ndal serinë prej katër ndeshjeve pa humbje të Gjilanit. Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir...

Recent Comments