No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Idrizi: Sot ia falëm një pikë Drenicës, e merituam fitoren

Idrizi: Sot ia falëm një pikë Drenicës, e merituam fitoren

Kryetrajneri i Trepçës ’89, Shpëtim Idrizi pas barazimit në shtëpi ndaj Drenicës (0:0) ka theksuar se skuadra e tij e meritoi ta fitonte ndeshjen, por nuk ia arriti.

“Faktikisht në këtë ndeshje na ka munguar vetëm konkretizimi, nga të gjitha ato raste që kemi pasur nuk arritëm të shënojmë. Në këtë ndeshje ne i falim një pikë Drenicës dhe për këtë me vjen keq nga gjithë ato raste që kishim nuk arritëm të shënojmë. Sot vetëm fati na ka munguar”, deklaroi Idrizi.

Me këtë barazim Trepça ’89 mbyll sezonin vjeshtor në pozitën e shtatë me 21 pikë. Ndërsa, Drenica në pozitën e nëntë me 19 pikë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Akili i pathyeshëm, kalon në gjysmëfinale të Evropianit

Me katër fitore, një pa luftë, Akil Gjakova arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian, që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Në çerekfinale mundi rusin...

Sot përballja e dy trajnerëve karizmatik

Superliga e Kosovës sot sjell dy përballje interesante. Llapi që po lufton për ekzistencë, viziton Gjilanin. Ismet Munishi si trajner i ‘Skifterave’ për herë të...

Recent Comments