No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ulpiana, Dukagjini dhe 2 Korriku në 1/8 e Kupës së Kosovës

Ulpiana, Dukagjini dhe 2 Korriku në 1/8 e Kupës së Kosovës

Kanë përfunduar tri ndeshjet e ditës së diel në kuadër të Kupës së Kosovës në fazën 1/16 e finales.

2 Korriku e ka eleminuar Malishevën në udhëtim me rezultat 2-3 pas vazhdimeve.

Ulpiana dhe Dukagjini kanë kaluar me lehtësi oponentët e tyre Liria dhe Vllaznia e Pozheranit.

Rezultatet

Ulpiana – Liria 2-0
Vllaznia – Dukagjini 1-4
Malisheva – 2 Korriku 1-1 në vazhdime 2-3

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Flamurtari triumfon ndaj Dardanës!

Kanë përfunduar pesë ndeshjet e para të xhiros së 23-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, me ç’rast janë shënuar...

Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Llapi ka marrë një fitore të madhe ndaj Gjilanit sot në udhëtim, duke e mposhtur me rezultat 2:0, për ta bërë vazhdimin...

Batatina “thumbon” Gjilanin: “Ndërresat vija vija, kur dojmë vijmë ju mujm te shpija”

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur tejet i lumtur me fitoren e sotme të skuadrës së tij ndaj Gjilanit. Madje, ai...

Llapi e befason Gjilanin, Edon Sadriu ndëshkon ish-skuadrën me dy gola

Llapi ka arritur të ndal serinë prej katër ndeshjeve pa humbje të Gjilanit. Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir...

Recent Comments