No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Reagimi i veçantë i Munishit: Jeta prodhon hajna, tradhtarë dhe baballarë!

Reagimi i veçantë i Munishit: Jeta prodhon hajna, tradhtarë dhe baballarë!

Kryendeshja e javës së 18-të në Superligën e Kosovës në futboll i ka takuar FC Prishtinës.

Në ndeshjen që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri”, kryeqytetasit kanë qenë nikoqir të Ballkanit

Ndeshja në fjalë i takoi FC Prishtinës me rezultat të ngushtë, 2:1.

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi i cili kishte shumë kritika për nivelin e referimit, ka bërë një postim interesant në rrjetin social “Facebook”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments