No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Gjilani zyrtarizon Bylbyl Sokolin

Gjilani zyrtarizon Bylbyl Sokolin

Gjilani ka zyrtarizuar Bylbyl Sokolin për trajner të ri të skuadrës.

“Profa” është prezantuar te nënkampionët e vendit, pikërisht këtë të diel (13 dhjetor).

Sokoli do të synojë që me skuadrën që ka të nxjerrë maksimumin dhe të ketë objektiv fitimin e Kupës së Kosovës për të dalë në Evropë.

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, njerëz që qëndrojnë, text that says 'S.C. GJILAN TAL SH.P.K. TALI SH.P.K. SH.P.K. E'

Kjo do të jetë ‘aventura’ e dytë e Sokolit te ‘kuqebardhët’, pas asaj që kishte katër vite më parë.

Ndeshja e 1/16 së Kupës së Kosovës ndaj KEK-ut në mesjavë do të jetë e para për Sokolin në krye të Gjilanit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments