No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tefik Maloku gjykon derbin e madh

Tefik Maloku gjykon derbin e madh

Tefik Malokut i është besuar derbi i javës 18 të Superligës së futbollit.

Takimi luhet të dielën në stadiumin Fadil Vokrri.

Këtë javë janë rikthyer kryesisht gjyqtarët me përvojë, pas disa javësh referimi të gjyqtarëve të rinj, të cilët lanë gjurmë për të mirë.

Këtë fundjavë luhen edhe disa prej ndeshjeve te 1/16 së Kupës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Chelsea vazhdon me fitore  në Premierligë

Skuadra e Chelsea po vazhdon më fortë të lartë në Premierligën angleze. Londinezët sonte kanë arritur të shënojnë fitoren...

Del Piero: Lënia në stol e Ronaldos, veprim i zgjuar nga Pirlo

Alessandro Del Piero pranon se Juventusi e befasoi me lojën kundër Lazio. Ish-kapiteni bardhezi shton se lënia në stol e Cristiano Ronaldos ishte një...

Zidane: Nuk përfshihem në punët e gjyqtarëve!

Zinedine Zidane mbajti gjuhën, kur fliste për lojën e diskutueshme dhe, si gjithmonë, ndoqi politikën e tij për të mos folur për arbitrat. Polemikat për...

Recent Comments