No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Bylbyl Sokoli trajner i ri i Gjilanit

Bylbyl Sokoli trajner i ri i Gjilanit

Bylbyl Sokoli për RTV Dukagjini ka deklaruar se marrëveshja sapo është arritur me SC Gjilanin.“Sapo kemi arritur marrëveshjen për të marrë drejtimin e skuadrës, detajet e tjera do ti japim me kohë”, u deklarua Sokoli.“Profa”, merr drejtimin e Gjilanit pas trajnerit Gentian Mezani i cili u tërhoq nga klubi para disa ditësh.Derisa Sokoli është pjesë e Duelit Sportiv në RTV Dukagjini si analist sportiv.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments