No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Neymar: Ideja e largimit nga PSG-ja nuk më ka shkuar në mendje

Neymar: Ideja e largimit nga PSG-ja nuk më ka shkuar në mendje

Neymar e bëri të qartë pas fitores së Paris Saint-Germain 5-1 ndaj Istanbul Basaksehir se ai dëshiron të qëndrojë në klubin francez.

E ardhmja e Neymarit ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit me një rikthim të tij Barcelona, por transferim që nuk u materializua.

Braziliani deklaroi se do të dëshironte të luante me Lionel Messin disa javë më parë, por duket sikur ai e ka pasur mendjen për tek PSG, pasi ka konfirmuar qëndrimin në Parc des Princes.

“Unë jam shumë i lumtur këtu në Paris”, ka thënë fillimisht Neymar për RMC Sport.

“Jam i lumtur në PSG dhe me shokët e mi të skuadrës. Largimi nuk më ka kaluar në mendje. Duhet të flasim”.

“Marrëdhënia jonë është e mirë, unë jam shumë i lumtur dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë”, përfundoi braziliani.

Ndryshe, Neymar shënoi një het-trik në fitoren e PSG-së ndaj Basaksehir të mërkurën në mbrëmje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments