No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ky është orari i ndeshjeve të Kupës së Kosovës

Ky është orari i ndeshjeve të Kupës së Kosovës

Është caktuar termini i ndeshjeve të rrethit të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës. Katër ndeshje do të luhen në këtë fundjavë, derisa ndeshjet e tjera në mesjavën e ardhshme. Të gjitha ndeshjet fillojnë në orën 12:30.

Orari i ndeshjeve
E shtunë, 12.12.2020
Vitia – Ferizaj (stadiumi me bari sintetik në Han të Elezit)

E diel, 13.12.2020
Vllaznia P – Dukagjini
Malisheva – 2 Korriku
Ulpiana – Liria (ndeshja luhet në Shtime)

E martë, 15.12.2020
Gjilani – KEK-u (ndeshja zhvillohet në stadiumin me bari sintetik në Gjilan)

E mërkurë, 16.12.2020
Flamurtari – Drenasi
A@N – Kika
Besa – Istogu
Onix – Llapi
Kosova VR – Prishtina
Dardana – Ballkani

E enjte, 17.12.2020
Prizreni – Feronikeli
Vëllaznimi – Trepça ’89
Drita – Trepça
Vushtrria – Drenica
Ramiz Sadiku – Arbëria

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments